Titanic Beach Lara

Antalya, Turkey
Güzeloba, Merkezi, Lara Turizm Yolu
from
R338465ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа во Лара. Приближно е 12км од аеродромот во Анталија. 17kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 590 распоредени во главната зграда и во анекс делот (тип на бунгалови на два спрата низ градината на хотелот). Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Пред плажа. Хотелска приватна песочна плажа, бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: Надворешни и внатрешни базени, Олимписки базен, базен за деца, тобогани-Аква парк

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote