Viking Nona Hotel

Antalya, Turkey
DENIZ CADDESI, 27
from
R93656ZAR
2 adults
Локација: Лоциран на брегот на морето, на пешачко растојание од центарот на Кемер, на 55 км од аеродромот во Анталија, хотелот се простира на површина од 5000 м2. Плажа: Хотелот располага со сопствена камчеста плажа на која пешкирите и лежалките се бесплатни. Пијалоците на плажата се наплаќаат дополнително. Услуга: All Inclusive -шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, ужина, колачи, кафе и чај, вечера. Сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23.00 часот. Дополнително се наплаќаат сите увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, сладолед, мини бар во соба, услуга во соба, Турско кафе, храна и пијалоци на плажа.

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote