Roma Beach Resort & Spa

Roma Beach Resort & Spa

Antalya, Turkey
Sancak Mah.53.Sk.No:30 Gündoğdu,
from
R124837ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа во областа Гундоглу. Оддалечен е 12 км од Сиде и 60 км од аеродромот во Анталија. Сместување: Хотелот има вкупно 243 сместувачки единици. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: Хотелска песочна плажа со лежалки и чадори за сонце кои не се наплаќаат. Спорт и забава: Отворени и затворени базени за деца и возрасни, тобогани, фитнес клуб, турска бања, сауна, парна бања, пинг понг, одбојка на плажа, забавна програма во текот на денот...

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
search
23
search
24
search
25
search
26
search
27
search
28
search
29
search
Request Quote