TITANIC DELUXE BELEK

Antalya, Turkey
Uckumtepesi Beşgoz Caddesi Kadriye,72/1 1
from
R561306ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа на 40км од центарот на Анталија, а на 30км од аеродромот во Анталија. Сместување: Хотелот располага со 600 различно дизајнирани и модерно опремени соби. Услуга: High Class All Inclusive - храна и пијалоци во текот на целиот де Плажа: Плажата од хотелот е оддалечена 1км, и до неа може да се стигне со shuttle bus , кој е бесплатен за гостите кои престојуваат во овој хотел. Спорт и забава: Хотелот за своите гости нуди разни активности како: спа центар, аеробик, сауна, турска бања, масажа, теретана, разни спортски активности...
0
0<
<

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote