NIRVANA COSMOPOLITAN

Antalya, Turkey
Güzeloba, Yaşar Sabutay Bulv, 32
from
R197760ZAR
2 adults
Хотелот се наоѓа во Лара. Приближно е 12км од аеродромот во Анталија. 15kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 580. Плажа: Пред плажа. Хотелска приватна песочна плажа, бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: Надворешни и внатрешни базен, базен за деца, аква парк со повеќе тобогани, базен со бранови, фитнес центар, турска бања, сауна.. Забавни програми со професионална екипа во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 04-12г.

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote