CRYSTAL DE LUXE RESORT & SPA

CRYSTAL DE LUXE RESORT & SPA

Antalya, Turkey
YENI MAH. 501 SOKAK, 9
from
R223429ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот Кемер, 56 км од аеродромот во Анталија. Плажа: Хотелска плажа, камчеста, со бесплатни лежалки, чадори за сонце, пешкири за плажа (со депозит). Помеѓу плажата и хотелот има пат. Спорт и Забава: Отворен и затворен базен за возрасни и деца, аква парк, тениски терени, кошарка, пинг понг, гимнастика, фитнес центар, турска бања, сауна, соба со пареа, џакузи, се бесплатни. Забавни програми со многу професионален тим во текот на денот и специјални шоу програми во вечерните часови, кино. Crispy Kids World мини клуб за деца со дневни програми...

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
search
Request Quote