Delphin Diva

Antalya, Turkey
Kemerağzı Mevkii Lara
from
R399283ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа во Лара на 10км од аеродромот во Анталија, околу15 м од центарот на Анталија. Плажа: Хотелот е лоциран на сама плажа на која е опремена со чадори, лежалки и пешкири од хотелот. Сместување: Собите се опремени со тоалет, клима уред, мини бар, телефон, сет за кафе и чај сеф , телевизор. Услуги: Ultra All Inclusive, шведска маса за појадок, ручек и вечера во главниот ресторан, Отомански рестора,мини барови за целодневн освежување. Содржина: Надворешен базен со аква парк, базедн за релаксирање, детски базен, внатрешен базен, дневни спортски активности, диско, мини клуб за деца, детско игралиште, луна парк, мини диско, тениско игралиште, 2 терени за одбојка на плажа, пинг понг, аеробик, СПА центар, туска бања, масажи, сауна, хамам, соба за релаксирање и парна соба.
Hotel Website: https://www.delphinhotel.com/en/delphin-diva

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
search
16
search
17
search
18
search
19
search
20
search
21
search
22
search
23
search
24
search
25
search
26
search
27
search
28
search
29
search
30
search
Request Quote