SHERWOOD EXCLUSIVE LARA

SHERWOOD EXCLUSIVE LARA

Antalya, Turkey
KEMERAGZI KOYU KOPAK C. MEVKII KUNDU-LARA
from
R284647ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа во Лара. Приближно е 14км од аеродромот во Анталија. 20kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 505 распоредени во две згради. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Пред плажа. Хотелска приватна песочна плажа, бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: Два надворешни базени за возрасни и два за деца, внатрешен базен за возрасни и деца, Аква парк (6 тобогани за возрасни и 3 за деца)

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote