ROYAL HOLIDAY PALACE

Antalya, Turkey
LARA TURIZM MERKEZI, KUNDU,*
from
R1031288ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа во Лара. Приближно е 14км од аеродромот во Анталија. 3,5kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 605. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Пред плажа. Хотелска приватна песочна плажа, бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: Надворешни и внатрешен базени за возрасни и деца, Аква парк со 9 тобогани, фитнес центар, турска бања, сауна, парна бања, тениски игралишта, , кошарка, пинг понг...

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote