KARMIR RESORT & SPA

Antalya, Turkey
CUMHURIYET MAH. AHU UNSAL AYSAL CAD.,14/1 - 7994, ANTALYA, TR
Goynuk view on map
Локација: Хотелот се наоѓа во областа Goynuk, 40км од аеродромот во Анталија, и 8 км од Кемер. Плажа: Хотелска приватна плажа, на 100 метри од хотелот (има пат помеѓу), ситни камчиња и песок, бесплатни лежалки, чадори за сонце и пешкири на плажа. Приватните павиљони на базенот се доплатуваат. Спорт и Забава: Надворешни и внатрешни базени, базен за деца (надворешен), лизгалки на вода, фитнес центар, Турска бања, сауна, тениски терени, пинг понг се бесплатни. Забавни програми, натпревари во текот на денот и шоу програми навечер, Мини клуб за деца од 04-12 години.

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote