Kleopatra Royal Palm

Antalya, Turkey
ATATURK CADDESI KIZLARPINARI MAHALLESI H.SENLI SOK,3/A
Alanya area view on map
from
R91396ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа покрај познатата градска плажа Клеопатра, на 118км од аеродромот во Анталија и на 1 км од центарот на градот. Лежалки и чадори за сонце покрај базенот се бесплатни, додека на плажа се доплаѓаат. Сместување: Хотелот располага со 118 соби. Секоја соба е опремана со балкон, бања со туш, фен, клима, телефон, ТВ со музички канали, клима, мини бар (се наплаќа) и сеф (се наплаќа). Стандарни соби (една спална соба, една бања, макс. 2+1 лице), Фамилијарни соби (една дневна соба, една спална соба, една бања, макс. 4 лица). Содржини: Главен ресторан за сервис- шведска маса, снек бар, бар покрај базен и бар на плажа. Останати услуги како доктор, сервис за перење,факс, телефон, интернет, рент а кар и WI-FI интернет конекција дополнително се наплаќа. Спорт и забава: Хотелот располага со отворен базен, базен за деца, пинг понг, одбојка во градина, одбојка на плажа, турска бања. Дополнително се наплатуваат сауна, масажи, билјард и водени спортови. Хотелот исто така нуди мини клуб за деца од 4 до 12 години, детско игралиште, забавни дневни и вечерни програми

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
search