Ramada Resort Lara

Antalya, Turkey
Kemeragzi Mahallesi Yasar Sobutay Bulvarı,333
from
R155907ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа во Лара. Приближно е 14км од аеродромот во Анталија. 20kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 390 распоредени во четири згради. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: 300м од плажа. Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Павилјоните на плажа се со доплата и резервација. Бесплатен превоз до плажа. Спорт и забава: Надворешен базен за возрасни и деца, тобогани, тениски терени, гимнастика...

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
search
29
search
30
search