SULTAN OF SIDE

Antalya, Turkey
UC TEPELER MH. EVRENSEKI-MANAVGAT, ANTALYA,
from
R350484ZAR
2 adults
Собите на хотелот Sultan Of Side се опремени со сателитска телевизија, сеф и кафемат. Собите во овој хотел гледаат на планината. Секоја соба има приватна бања со фен, чаршафи и крпи. Објектот е оддалечен околу 250 m од плажа. Плажата има сопствено игралиште за одбојка, туш / WC, соблекувални и снек бар. Се служи алкохолни, топли-ладни пијалоци на плажа, шведска маса со салата и овошје, богата ужина и отворена пладневна услуга на шведска маса. Спа и Велнес Центарот ви служи за да ве обнови и олесни и физички и психички. Ве очекуваат многу услуги од традиционална турска бања до програми за тајландска масажа и терапија на кожата. Гостите можат бесплатно да ги користат фитнес центарот и турската бања. Овој хотел располага со фитнес центар и внатрешен базен. Хотелот организира различни активности како што се пинг-понг, сурфање на ветер и кајакарство.
Hotel Website: https://sultanofside.com/En/Index

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote