VILLA SIDE RESIDENCE

Antalya, Turkey
OTEL VILLA SIDE RESIDENCE KUMKOY MANAVGAT,
from
R1675402ZAR
2 adults
Локација на хотелот: Хотелот се наоѓа во областа Кумкој на 60 км од аеродромот во Анталија и околу 7 км од центарот на градот Мавгат. Плажа: Песочната плажа е оддалечена на околу 350м, од хотелот, со лежалки, чадори и крпи. До плажата може да се стигне преку тунел за пешаци и со организиран бесплатен превоз од хотелот. На плажата може да се освежите во хотелскиот бар кој работи од 10:00 до 17:00 часот. Соби: Хотелот има 334 соби кои се уредени со приватно купатило со туш и фен,балкон, клима уред, телефон, мини бар кој секојдневно се дополнува, елекричен бокал, сеф, сателитска ТВ програма и музички програми. Услуга: Ultra All Inclusive, шведска маса со појадок, ручек и вечера, кафе, чај и десерти, локални и увозни алкохолни пијалоци. Содржина: Внатрешен и надворешен базен, џакузи, СПА ритуали и масажи, фитнес центар Турска бања, сауна. Надворешниот базен е поделен на главен базен, базен со лизгалки, олимписки базен и базен за деца.

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
8377ZAR
*price per person
Request Quote