ROYAL SEGINUS

Antalya, Turkey
LARA TURIZM MERKEZI, KUNDU,*
from
R1031288ZAR
2 adults
Локација: Хотелот се наоѓа во Лара. Приближно е 15км од аеродромот во Анталија. 20kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 498 соби. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: 200м од плажа. Хотелска приватна песочна плажа, бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, Аква парк со 5 тобогани за возрасни и 3 за деца, фитнес центар, турска бања, сауна, парна бања, тениски игралишта...

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote