SAVK HOTEL

Antalya, Turkey
Atatürk Caddesi Saray Mahallesi,147
Alanya area view on map
from
R100582ZAR
2 adults
Локација: Хотелот е лоциран на 3км од центарот на Аланија и 120км од аеродромот во Анталија. Плажа: Хотелот се наоѓа спроти позната песочна плажа Клеопатра (една од најпознатите плажи во Аланија). Сместување: Секоја од собите располага со клима уред, ТВ, фен за коса, телефон, минибар (со доплата), сеф (со доплата). Спорт и забава: Хотелот располага со надворешен базен со посебен дел за деца, чадори за сонце и лежалки покрај базен, снек бар покрај базен. Услуги со доплата: Wi Fi интернет конекција, сервис за перење, рент а кар, изнајмување на велосипед.

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote