RIXOS PREMIUM BODRUM

Bodrum, Turkey
Torba Mah. Heredot Bulv. No 15 Bodrum
Локација: Хотелот се наоѓа во областа Торба, 12,5км од центарот на Бодрум и 26км од аеродромот во Бодрум. Сместување: Вкупниот број на соби е 305 распоредени во главната зграда, во 13 двоспратни вили и 43 троспратни бунгалови. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: Приватна песочна плажа со платформи за сончање. Лежалки, чадори и пешкири се бесплатни. Барот на плажа е бесплатен.

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote