Hotel Iris

Zlatibor, Serbia
Zlatibor,31315
from
R158640ZAR
2 adults
Локација: се наоѓа во центарот на Златибор Сместување:28 сместувачки единици, стандардни соби, комфорни соби, и апартмани. Сите соби имаат бања, фен, ТВ и балкон. Содржини: ресторан, бесплатен паркинг и конференциска сала, спа и велнес центарот има затворен базен што гостите можат да го користат за време на престојот во хотелот, како и сауни и простории за разни видови масажи. Покрај тоа, гостите можат да ја искористат можноста да направат маникир или педикир, а за оние кои сакаат спорт и рекреација, има теретана.
Hotel Website: www.hoteliriszlatibor.rs

show more

It is the responsibility of the hotel chain and/or the individual property to ensure the accuracy of the photos and information displayed. AfricaStay is not responsible for any inaccuracies or misrepresentation with regards to this data.

All rates and availability are subject to change.

Request Quote